-
-
-

Kredyty

Oferta kredytowa – wszystkie banki pod jednym dachem! Sprawdź kalkulator kredytowy.

Skontaktuj się z naszym specjalistą finansowym.

Oferujemy Państwu pełną, kompleksową i darmową obsługę kredytu hipotecznego oraz pożyczek gotówkowych.

Ilość oferowanych kredytów hipotecznych sprawia ,że wybór konkretnej i aktualnie najkorzystniejszej oferty jest sprawą bardzo trudną, wymagającą odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Kwota kredytu, jego okres kredytowania, koszty około kredytowe, oferowane ubezpieczenia, powodują ,że decyzję powinno się poprzeć odpowiednią analizą i porównaniem ofert różnych banków. Wykorzystując odpowiednią wiedzę i długoletnie doświadczenie naszego specjalisty ds. kredytów hipotecznych oraz pożyczek gotówkowych wspólnie dokonamy przeglądu aktualnych propozycji dostępnych na rynku.

Dostarczymy Państwu wachlarz szczegółowych informacji, na których podstawie wspólnie dokonamy wyboru najkorzystniejszej. Ponadto pomożemy w wypełnieniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Będziemy z Państwem podczas całego cyklu ubiegania się o kredyt, na bieżąco odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania ,aż do podpisania umowy w banku.

Z naszą pomocą uzyskają Państwo kredyt na najlepszych warunkach bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Oferowane przez nas usługi finansowe są w pełni darmowe. Naszym nadrzędnym celem jest to, żeby nasi Klienci otrzymali najkorzystniejsze dla nich kredyty, które pomogą im w realizacji ich życiowych marzeń i celów.

20 latokres spłaty (lata, max 30 lat)

3.5 %oprocentowanie kredytu (%)